12 medaļa no Turcijas sportistiem Triatlona Balkānu čempionātā

medaļa no Turcijas sportistiem triatlona Balkānu čempionātā

Sacensības tika pabeigtas 2019 ETU sprinta triatlona Balkānu čempionāta pirmajā dienā, kas tika organizēts ar Stambulas Metropolitēna pašvaldības atbalstu. Čempionātā sacentās zvaigznes, jaunieši un elites sportisti. Turcijas sportisti ieguva 12 medaļu.

Ērgles pludmalē sākās Stambulas metropoles pašvaldības (IBB) organizētā Turcijas Triatlona federācija, kas tika organizēta ar Balkānu čempionātu trīscīņā. Stambulā pirmo reizi notikušā čempionāta pirmajā dienā sportisti sacentās zvaigžņu, jauniešu un elites kategorijās.

Sāka ar iesildīšanās studijām rīta čempionātos, kur sportisti no vairāk nekā 16 500 valstīs kopā ar Turciju. Sākot ar vīriešu un sieviešu sacīkstēm zvaigznēs, sportisti vispirms peldēja 400 metru distancē. Tad zvaigznes, kas brauc ar 10 kilometru velosipēdu, cīnījās par pirmo vietu, noskrienot 2 tūkstošus 400 metru. Sacensību beigās virvi uzvarēja Ipek Günad. Zvaigžņu vīriešu čempions bija cits sportists Bartu Örens.

Vīriešu čempions Bartu Örens sacīja, ka sacensību beigās viņam bija labs nometnes un sagatavošanās periods. Örens sacīja, ka peldēšana un riteņbraukšana bija viegla, un viņš sacīja: Man bija nelielas grūtības pirmajā 1200 metra skrējienā. Otrajā 1200 mērītājā es nonācu pie sajūtas. Es biju trešais Balkānu čempionātā Bulgārijā 2017, un šodien finišēju priekšā. Mans nākamais mērķis ir iegūt rangu un pirmo vietu Eiropas čempionātos. ”

Izaicinošajā kursā tika aizvadītas dienas otrās sacensības jauniešu kategorijā. Šajā kategorijā sportisti sacentās peldēšanā 750 metros, riteņbraukšanā 20 kilometros un skriešanas posmā 5 kilometros. Vīriešu konkurencē pirmais bija Ēriks Logozs Lorinczs no Rumānijas, bet Mehmets Fatihs Davrans finišēja otrais. Jauno sieviešu sacensībām pievienojās Delia Oana Dudau no Rumānijas. Turcijas sportists Elifs Polata finišēja otrais, bet Aişenur Acar finišēja trešais.

Dienas pēdējie braucieni tika aizvadīti elites kategorijā. Sacensības, kas bija aizraujošās sportistu cīņas ainava, kuras mērķis bija pacelties ETU rangā, notika tādā pašā trasē kā jaunieši. Pirmo vietu vīriešu pjedestālā ieņēma Gültigins Er no Turcijas nacionālās komandas, bet zelta medaļu izcīnīja Horvātijas sportiste Zejika Milicic.

Paziņojot, ka viņš sāka triatlonu 17 vecumā, elites kategorijas čempions Gültigin Private 5 sacīja, ka viņš gadiem ilgi ir bijis triatlons, un sacīja: Mums bija priekšrocība, ka velosipēdu taka tika veidota uz līdzenas virsmas. Es skrējienā darīju visu iespējamo. Ceturtā Eiropā jaunatnes pirms un bija Balkānu trešais, Turcija Champ četrus gadus. Triatlons ir sporta veids, kas sasniedz maksimumu vecākā vecumā, un tāpēc nepārtrauktība ir ļoti svarīga. Es vēlos turpināt šo sporta veidu un kļūt par Eiropas un olimpisko čempionu. ”

Dienas beigās notika trofeju un medaļu pasniegšanas ceremonija. Sportisti saņēma medaļas no Kartal mēra vietnieka Oktay Aksu un protokolu. Turcija ir pabeidzis sacīkstes ar pavisam 12 4 svētdiena, augusts medaļu turpināsies vecuma grupā kategorijā.