Salcano Sakarya, komandas čempions Erciyes Grand Prix un Kayseri trasē

kaiserīds komandas čempions lielajā pilsētā

Par komandu ieskaites čempioni kļuva Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team, kas 20.-22.septembrī piedalījās Kayseri rīkotajās Grand Prix Erciyes un Tour of Kayseri sacīkstēs.

Salcano Sakarya Metropolitan Municipality Cycling Team piedalījās Grand Prix Erciyes un Tour of Kayseri sacīkstēs, kuras organizēja Kayseri no 20. līdz 22. septembrim. Divu dienu sacīkstēs Metropolitēna pašvaldības sportisti palīdzēja Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team ar sasniegtajiem rezultātiem uzvarēt komandu čempionātā.

Pjedestāls pieder metropoles sportistiem

10 kilometrus garajā "Grand Prix Erciyes" sacīkstē, kurā piedalījās 83 sportisti no 144 valstīm, viens no Metropolitēna pašvaldības sportistiem Onurs Balkāns ierindojās otrajā vietā, bet Ahmets Örkens finišēja trešais. Metropoles sportists Ahmets Orkens finišēja otrais 21 kilometrus garajā Tour of Kayseri sacensību pirmajā posmā, kas notika no 22. līdz 133. septembrim. Kamēr Onurs Balkāns, viens no Metropolitēna pašvaldības sportistiem, 152 kilometrus garo otrā posma sacīksti pabeidza augšgalā, Odžužans Tirjaki sacensības noslēdza otrajā vietā. Ar šiem rezultātiem Sakarya Metropolitan Cycling Team kļuva par komandas čempioni. Jaunatnes un sporta pakalpojumu departamenta paziņojumā teikts, ka "Apsveicam mūsu Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team sportistus, kuri guva panākumus Grand Prix Erciyes un Tour of Kayseri sacīkstēs, ko organizēja Kayseri no 20. līdz 22. septembrim. un novēlu viņiem arī turpmākus panākumus."