Olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā tika pieveikta taekvondo spēlētāja Hatice Kübra Ilguna

Olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā tika pieveikta nacionālā taekvondo spēlētāja Hatice Kubra Ilguna

Nacionālā taekvondo spēlētāja Hatice Kübra Ilgūna zaudēja zelta medaļu iespēju, 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu otrajā dienā zaudējot 57 kilogramus sievietēm Anastadžijai Zolotišai 17 kilogramu sieviešu ceturtdaļfinālā sievietēm.

Nacionālais sportists mēģinās saglabāt bronzas medaļu iespēju ar pārspēļu maču.

Makehari Messe A hallē notikušajās taekvondo sacensībās Hatice Kībra pēdējās 16 kārtās izslēdza Kostarikas Nishi Lee Lindo Alvarez un iekļuva ceturtdaļfinālā. Nacionālais taekvondo spēlētājs šajā posmā cīnījās ar Anastasiju Zolotiču no ASV.

Kamēr abi sportisti maču sāka ar uzbrukuma taktiku, Hatice Kübra nespēja novērst pretinieces punktus un pirmo kārtu noslēdza aiz 6-0. 28 gadus vecais valsts sportists, kurš otrajā kārtā nevarēja dominēt pretiniekam, apli pabeidza ar 5-2 un kopvērtējumā atkrita 11-2.

Hatice Kübra Ilgün, kurai bija ļoti lielas cīņas par atgriešanos pēdējā kārtā, kopvērtējumā tika pieveikta ar 7-6, neskatoties uz to, ka tika izveidots pārsvars 17-9. Nacionālais sportists mēģinās tikt pie bronzas medaļas, dodoties uz pārspēļu maču.