Izmiras sieviešu ūdenspolo komanda pārspēj Galatasaray un sasniedza laimīgo beigas

Izmiras sieviešu ūdenspolo komanda uzvarēja Galatasaray un sasniedza laimīgu beigas

Izmiras galvaspilsētas pašvaldības jaunatnes un sporta kluba sieviešu ūdenspolo komanda pārspēja Galatasaray un sasniedza laimīgas beigas. ministrs Tunç Soyer"Šis čempionāts Izmiras sievietēm ir ļoti piemērots," viņš teica. Izmiras galvaspilsētas pašvaldības jaunatnes un sporta kluba sieviešu ūdenspolo komanda kļuva par čempioni, pārspējot Galatasaray 22. un 24. jūlijā Stambulā. Izmiras galvaspilsētas pašvaldības mērs savā ierakstā savos sociālo mediju kontos Tunç Soyer“Šis čempionāts Izmiras sievietēm ļoti piestāv. Apsveicu mūsu Izmiras galvaspilsētas pašvaldības sportistus, kuri kļuva par Turcijas čempioniem, ūdenspolo 1. līgā uzvarot Galatasaray. Jūs esat mums devis lielu lepnumu un sajūsmu. Lai jūsu panākumi vienmēr ir. ”

Galatasaray ir otrais, METU ir trešais

Izmiras Metropolitēna pašvaldības jaunatnes un sporta klubs tikās ar pēdējo čempionu Galatasaray Lielā sieviešu ūdenspolo 1. līgas fināla spēlē Stambulas Tozkoparanas peldbaseinā, kurā piedalījās sešas komandas. Izmiras galvaspilsētas pašvaldības jaunatnes un sporta kluba sieviešu ūdenspolo komanda, kas pirmo periodu pabeidza ar rezultātu 3-1, puslaiku pabeidza ar 7-3 pārsvaru. Turpinot dominēt ar rezultātu 8-4 trešajā periodā, komanda pameta maču ar 10-7 uzvaru un kļuva par čempioni. Kūbra Kuša šajā mačā guva 5 vārtus, Selīna Čolaka 4 un Hanzade Dabbaga guva 1 vārtus.

Čempionātā, kur "Galatasaray" palika otrā, Tuvo Austrumu Tehniskā universitāte (METU) sezonu noslēdza trešajā vietā.