Izmiras handbola sieviešu komanda ceturtdaļfinālā

Izmiras galvaspilsētas pašvaldības jaunatnes un sporta kluba sieviešu handbola komanda EHF Eiropas kausa izcīņas pārspēlē ar 33:32 pārspēja Izraēlas Maccabi Sıram Ramat Gan komandu un palika starp pēdējām astoņām komandām.

Izmiras galvaspilsētas pašvaldības jaunatnes un sporta kluba sieviešu handbola komanda EHF Eiropas kausa izcīņas pēdējās 16 kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē pieveica Izraēlas komandu Maccabi Mısır Ramat Gan izbraukumā aiz Izmiras un iekļuva ceturtdaļfinālā. Pirmajā spēlē Izmirā Metropolitan Municipality uzvarēja ar 27:20.

Atbildes spēli Ohel Shem sporta hallē tiesāja tiesnešu duets Georgiana Murariu un Mihaela Paraschiv no Rumānijas. Pirmais puslaiks noslēdzās ar mājinieku pārsvaru ar 15:14. Otrajā puslaikā norisinājās liela konkurence, un mūsu komandai izdevās uzvarēt mačā ar rezultātu 33-32 un pārvarēt kārtu.

Ece Sözmen guva 12 vārtus, Yasemin Özgür guva 5 vārtus, Büşra Işıkhan, Ecem Birben un Sibel Kıcıroğlu guva pa 4 vārtiem, Jeļiza Özela guva 2 vārtus, Burcu Dindar un İlayda Baktır guva pa 1 vārtiem.