Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray spēles tiešraides skatīšanās saite Džastina TV bez paroles Bein Sport Fantarium24 Bjk Gs tiešraides skatīšanās saite

Selcuk Sports Besiktas Galatasaray skatīties tiešraidi Džastina TV bez paroles Bein Sport Fans Bjk Gs tiešraides skatīšanās saite ()

Līderis Galatsaray Spor Toto Superlīgas 32. nedēļā izbraukumā tiksies ar Beşiktaş. Atlikušās nedēļas būs labas komandai, kas uzvarēja mačā, kas būs liktenīgs derbijs Bešiktaš un Galatasaray. Līdzjutēji, kuri vēlas skatīties Beşiktaş-Galatasaray spēli tiešraidē, meklē, kā bez maksas skatīties BJK Gs spēli tiešraidē. Selcuk Sports Skatieties Beşiktaş Galatasaray spēli tiešraidē Skatieties spēli Bein Sports 1 Justin TV Frozen Skatieties spēli tiešraidē vietnē Taraftarium24 Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray Skatieties spēli tiešraidē kanālā Fantasy24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs TV skatieties GS spēli tiešraidē the Selcukssiktas TV Tiešraidē Besiktas nelegālais Justin tv Beşiktaş Gs fansium24 twitter pieteikšanās Skatieties Bjk Gs bez maksas Skatieties norises vietas TV jestbroadcast Besiktas Galatasaray spēli Skatieties Netspor Bjk Gs tiešraides noplūdes saiti. Kad tiks pārraidīta Beşiktaş Galatasaray spēle tiešraidē?

Selcuk Sports Besiktas Galatasaray skatīties tiešraidē

Spor Toto virslīgas 32. nedēļa pagāja ar pārsteidzošu derbiju azartu. "Bešiktaš" savās mājās uzņem čempionāta līderi dzeltensarkano komandu. Mačā, kurā svilpēs Ali Šansalans, nevarēs spēlēt Bešiktašas zvaigznes Dele Alli, Rahids Gezals un Tajips Talha Sanučs. Līdera Galatasaray netrūkst. Nedēļā, kurā uzvarēja Fenerbahče, Galatasaray ir jāuzvar mačā, lai saglabātu punktu starpību. Beşiktaş meklēs uzvaru, lai noturētos virsotņu sacīkstēs. Dažas minūtes pirms spēles prātojam par raidlaiku, kanālu un iespējamo mača 11. Cikos ir Beşiktaş-Galatasaray spēle, kurā kanālā?

Selcuk Spor TV Besiktas Galatasaray skatīties maču

Spor Toto virslīgā turpinās uztraukums. 32. nedēļas mačā pretī stāsies Bešiktaş un Galatasaray. Visa informācija par maču ir ziņkārīga. Tātad, kad Bešiktaş – Galatasaray spēle tiks pārraidīta tiešraidē, kurā laikā un kurā kanālā?
Bez problēmām uz Bešiktašas derbiju dosies dzeltensarkanās komandas treneris Okans Buruks. Kamēr visi dzeltensarkanās komandas savainotie spēlētāji atveseļojās, nebija neviena atstādināta spēlētāja, kā arī Gomisa piedošanas dēļ nebija neviena vārda. Okans Buruks spēs gūt labumu no visa sastāva pret Bešiktaš.

Taraftārijs24 Bešiktas Galatasaray dzīvo spēles skatīties

DZELTENSARKANA KOMANDA FORMĀ

Galatasaray, kas virslīgas 31. nedēļā nospēlēja neizšķirti 3:3 ar Fatihu Karagümrük, turpināja punktu starpību pēc tam, kad arī Fenerbahče savā laukumā nospēlēja neizšķirti ar Istanbulspor. Pēdējās 19 virslīgas spēlēs; Ar 17 uzvarām, 1 neizšķirtu un 1 zaudējumu Galatasaray ar morāli dosies uz Bešiktašas derbiju.

Džastins TV Bešiktas Galatasaray skaties maču tiešraidē

Viens no Kartal svarīgākajiem ieročiem pret Galatasaray būs angļu futbolists Neitans Redmonds, kurš tieši veicinājis 12 no Bešiktaš pēdējiem 7 vārtiem Superlīgā. Redmonds melnbaltā kreklā 22 līgas spēlēs guva 5 vārtus un atdeva 5 rezultatīvas piespēles. 1306 gadus vecais futbolists, kurš kopumā laukumā pavadīja 29 minūtes, saņēma 5 dzeltenās kartītes. Izceļoties ar savu sniegumu, īpaši pēc spēlēšanas Fenerbahčes derbijā, zvaigznei Rahida Gezala prombūtnē būs svarīga loma uzbrukuma līnijā.

Besiktas Galatasaray Cikos mačs tiks translēts tiešraidē?

Tas tiks atskaņots Vodafone parkā šovakar un sāksies plkst.19.00. rayhaber Beşiktaş-Galatasaray spēli tiešraidē pārraidīs kanāls beIN Sports 1. 90 minūšu tiešraides rezultāts, ko vadīs Ali Şansalan, būs mūsu ziņās.

Iespējama Besiktas-Galatasaray spēle 11

Bešiktašs: Merts, Rosjē, Saiss, Kolijs, Masuaku, Redmonds, Salihs, Amirs, Gedsons, Cenks, Abubakars

Galatasaray: Muslera, Boijs, Nelsons, Abdulkerims, Adekugbe (Dubois), Torreira, Oliveira, Rašika (Peace), Mertens, Kerems, Ikardi

Besiktas 2-1 spēles tiešraides komentārs

69′ Abdülkerims gribēja sist ar galvu, bet Kolijs atbildēja. Aizmugures karogs ir gaisā pēc pozīcijas.

68′ Bešiktaš spēlētājs Romains Saiss saņēma dzelteno kartīti pēc iejaukšanās pret Keremu.

67′ Zaniolo, kurš bumbu sagaidīja vidējā līnijā, palika uz zemes ar Saliha Učana iejaukšanos. Lēmuma pārkāpums.

66′ Abubakars, kurš Bešiktašā karājās aiz aizsardzības, stājās pretī vārtsargam, bet malējā karogs bija gaisā.

65′ Abdulkerims gribēja redzēt Rašicu, kurš kustējās aiz aizsardzības. Bumba gāja taisni uz priekšu.

63′ Gedsons Fernandess izvirzījās vidējā līnijā un atdeva to Cenkam pa kreisi. Rozjē atradās pie malas Cenka aizmugures staba vidū.

62′ Galatasaray komandā Oliveiru nomainīja Midsjē, bet Mertensa vietā Zaniolo.

60′ Amirs Hadziahmetovičs ar Beşiktaş kreklā guva savus pirmos vārtus pret Galatasaray savā virslīgas karjerā.

59′ Amirs Hadziahmetovičs, kurš uztvēra bumbu pēc Serhio Oliveiras vainas, raidīja bumbu vārtu tīklā pretī.

58′ VĀRTI | Amirs Hadziahmetovičs gūst vārtus, kas izvirzīja Bešiktašu vadībā.

45′ Spēles pirmais puslaiks aizvadīts.

45 Vēl vismaz 6 minūtes līdz pirmā puslaika beigām.

43′ Rozjē, kurš tika pie bumbas labajā malā, devās uz Cenku pa sānu stabu.

42′ Gedsons Fernandess šoreiz paliek uz zemes vidējā līnijā ar Rašikas iejaukšanos. Beşiktaş spēlētāji gaida kārtis.

41′ Salihs Usāns soda laukumā raida tālu piespēli Vincentam Abubakaram. Torreira ar galvu ietriec vārtsargu Musleru.

40′ Sezonas pirmajā pusē aizvadītajā Galatasaray derbijā asistēja arī Romēns Saiss, kurš pirms šī mača guva tikai 1 vārtus.

Pie 39 Gedsons Fernandess paliek uz zemes, šoreiz ar Torreira iejaukšanos. Lēmuma trūkums.

38′ Spēle uz brīdi tika apturēta viduslīnijas Saliha Učana savainojuma dēļ.

37′ Romēns Saiss guva savus pirmos oficiālos vārtus pret Galatasaray Beşiktaş labā.

36. Saiss, kurš ir brīvs pēc Artura Masuaku stūra sitiena, ar gludu sitienu raida bumbu vārtos.

VĀRTI 35′ | Saiss fiksē Bešiktaš neizšķirtu skaitu.

30′ Beşiktaş pietuvojās vārtiem! Kad Redmonds sita ar galvu no labās malas, Cenka Tosuna sitiens ar galvu tika nedaudz garām.

VĒRTI 20′ | Ikardi atvairīja vārtus, kas derbijā izvirzīja Galatasaray vadībā.

11 "Galatasaray" nonāca rezultatīvi. Pa vidu Rašicam, kurš soda laukumā iegāja no labās puses pa diagonāli, aizsardzība iejaucās pirms Ikardi.

10′ Kerems, kurš atrod bumbu kreisajā flangā, nolaižas līdz līnijai un dodas uz vidu. Rozjē bumbu atvairīja.

9′ Salihs Ušans, kurš kreisajā malā atvairīja bumbu no Oliveiras, gribēja redzēt Rosjē labajā malā, taču iejaucās Mertenss.

7′ No labās malas izceļas Bešiktaš. Torreira bloķēja pussargu, ko Redmonds vēlējās izdarīt uz aizmugurējā staba, tiekot pie bumbas labajā stūrī.

6′ Atrodot bumbu labajā flangā, Rozjē mēģināja uzbrukt, taču nespēja noturēt bumbu laukumā. Tac, Galatasaray.

5′ Adekugbe vēlējās uzbrukt no kreisā flanga, taču Rozjē iedūra ķermeni un trieca bumbu no ārpuses.

4′ Fernando Muslera mēģināja raidīt tālu piespēli Mauro Ikardi. Kollijs raida bumbu ar galvu.

3′ Masuaku, kurš ar Saliha piespēli gribēja viņu ievest kreisajā flangā, atlaida Rašicu, kurš centās kontrolēt bumbu. Lēmuma trūkums.

2′ Savainojumu guva Vincents Abubakars, kurš mača sākumā nokļuva gaisa bumbu cīņā ar Nelsonu, taču spēli varēs turpināt.

1′ Pirmā svilpe.

Selcuk Sports Skatieties Beşiktaş Galatasaray spēles tiešraidi Fantarium24 Justin Tv Jest pārraidi Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs spēli bez koda Skatieties selcukspor TV tiešraidi Skatieties Beşiktaş Gs spēli Skatieties tiešraidi Bešiktaš maču bez paroles Justin tv Beşiktaş Gs fanium s fanium24 tv twitter loginst Galatasaray spēles skatīties Bjk Gs Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd hd Bjk Gs bezmaksas skatīties tiešraidi jestyayim Skatīties Beşiktaş Galatasaray bez sasalšanas Skatieties spēli Netspor Bjk Gs skatīties spēli Beşiktaş Galatasaray bein sport HD Justin tv Selç Cbspor tv

Taraftārijs24 Bešiktas Galatasaray Skatieties spēli tiešraidē, skatieties bezmaksas bezmaksas noplūdes, skatieties Džastina TV, Jojobet TV, Matbet bezmaksas spēli Skatieties Fantarium24 Beşiktaş Galatasaray tiešraidi, skatieties bezmaksas bezmaksas noplūdes, skatieties Džastina TV, Jojobet TV, Matbet bezmaksas spēles