Skatieties Fatih Karagümrük Fenerbahce spēli tiešraidē Skatieties FKGK Fb tiešraides saiti

Selcuk Sports Skatieties Fatih Karagumruk Fenerbahce spēli tiešraidē Skatieties FKGK Fb tiešraidi Bein Sport saiti

Spor Toto virslīgas 28. nedēļas pēdējā mačā Fatihs Karagümrüks pretī stāsies Fenerbahče. Fenerbahçe ir jāuzvar šajā mačā pēc zaudējuma pret Beşiktaş. Līdzjutēji, kuri vēlas skatīties Karagümrük Fenerbahçe spēli tiešraidē, meklē, kā bez maksas skatīties FKGK Fb spēli tiešraidē. Selcuk Sports Skatieties Karagümrük Fenerbahce spēli tiešraidē. Bezparoles Bein Sports 1 Skatieties tiešraidē kanālā Justin TV Donmadan Taraftarium24 Netspor FKGK Fb nelikumīgā saite. Kad tiešraidē tiks pārraidīta Karagümrük Fenerbahce spēle?

Skatieties Selcuk Sports Karagümrük Fenerbahce spēli tiešraidē

Fenerbahce būs Fatiha Karagümrük viesos nedēļā, kad līderis Galatasaray ir MR. Andrea Pirlo komanda ir nepārspēta 11 līgas spēlēs. Ar Horhe Hesusu "Fenerbahce" vairs netika galā ar punktu zaudēšanu. Kad ir Fatih Karagümrük-Fenerbahçe spēle, cik tas ir un kurā kanālā? Atbildes uz jautājumiem, iespējams, 11 un 90 minūtes pirms sīkākas ziņas ir mūsu ziņās.

Selcuk Spor TV Karagumruk Fenerbahce skatīties maču

Fenerbahče virslīgas 28. nedēļā viesosies pie Fatiha Karagümrük. derbijā KadıköyPēc zaudējuma Bešiktaš ar 4:2 . Horhes Hesusa komanda nevar atļauties zaudēt punktus. Andrea Pirlo vadītais Fatihs Karagümrüks līgā nav zaudējis jau 11 mačus. Sarkanmelno mērķis ir sūtīt savu spēcīgo pretinieku mājās tukšām rokām un turpināt ceļu.

Taraftārijs24 Karagumruka Fenerbahce dzīvo spēles skatīties

Merts Hakans Jandašs Yellow-Navy Blues sastāvā šovakar ir diskvalificēts sakarā ar dzelteno kartīti, ko viņš redzēja Bešiktašas derbijā pagājušajā nedēļā. Melnās muitas mačā bez operācijas veiktā Linkolna nevarēs spēlēt Luans Peress un Mišijs Batšuajs, kuri turpina individuālos treniņus, kā arī Džeidens Ostervolde un Džošua Kings, kuri turpina gūt savainojumus.

Viena no lielākajām bažām ir tā, ka daudzi uzvārdi nonāk soda laukumā pirms Karagümrük spēles Fenerbahče. Ferdi Kadioglu, Serdars Azizs, Gustavo Henrike, Emre Mors, Miha Zajks, Vilians Arao, Enners Valensija un Osajs-Samuels tiks diskvalificēti, ja šovakar saņems dzelteno kartīti. Tādā gadījumā ar Ankaragücü KadıköyViņi nevar piedalīties nākamajā spēlē, kurā viņi spēlēs.

Džastins TV Karagumruka Fenerbahce skaties maču tiešraidē

"Fenerbahce" bija viena no komandām, kas sezonas pirmajā pusē visefektīvāk izmantoja setu spēles. Pēdējo nedēļu laikā viņš nav izskatījies tik labi. Tomēr setbumbām var būt svarīga loma šajā spēlē. Karagümrūks šādā veidā guva 52 no 16 gūtajiem vārtiem. Fenerbahče šis skaitlis ir 9. No otras puses, vietējā komanda ir pārāk neērti, lai aizstāvētu setbumbas. Pirlo studenti 47 no 15 vārtiem guva pēc setbumbām savos vārtos. Fenerbahce šādā veidā ielaida tikai 9 vārtus.

Itālijas futbolists Davide Biraschi tiek parādīts sarkanā kartīte Fatih Karagümrük. Biraši tika izraidīti no spēles ar sarkano kartīti pēc tam, kad pagājušajā nedēļā izbraukumā pret Istanbulspor saņēma divas dzeltenās kartītes. 28 gadus vecais futbolists nebūs ar savu komandu "Fenerbahce" mačā.

Karagümrük Fenerbahce Cikos mačs tiks translēts tiešraidē?

Maču, kas šovakar tiks aizvadīta Ataturka Olimpiskajā stadionā un sāksies pulksten 20.30, tiešraidē pārraidīs kanāls beIN Sports 1. 90 minūšu tiešraides rezultāts, kuru vadīs Abdulkadirs Bitigens, būs mūsu ziņās.

Fatih Karagümrük Fenerbahce iespējamais 11s:

Fatihs Karagümrūks: Batuhans, Salihs, Banija, Dreševičs, Levents, Riči, Bertolači, Ozdojevs, Kolijs, Borīni, Diagne

Fenerbahce: Altajs, Ferdi, Samets, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Emre Mor, Arda (Rosi), Serdars Dursuns, Valensija

Karagümrük 1:2 Fenerbahce spēles tiešraides komentārs

2′ Emre Mors sajuta vārtus ārpus soda laukuma. Metiens padevās vārtsargam Batuhanam.

4′ Arao iesita bumbu tīklā, taču tiesnesis pārkāpuma dēļ vārtus atcēla.

12′ Enners Valensija nespēja tikt garām Batuhanam pozīcijā pretī vārtsargam. Pēc pozīcijas beigām tika pacelts offside karogs.

24′ Fatihs Karagümriks ar Ozdojeva vārtiem izvirzījās vadībā ar 1:0. Ozdojevs pabeidza pozīciju pēc tam, kad Altajs atlēca pie metiena ārpus soda laukuma. Fenerbahčes soda laukumā Fatih Karagümrük pirmajā bumbas mačā Magomeds Ozdojevs raidīja vārtus.

42′ Ferdi Kadioglu saņēma dzelteno kartīti un tika diskvalificēts Ankaragücü mačā.

44′ Fabio Borini izdarīja sitienu no soda laukuma robežām, taču bumba atspēlējās citādā veidā.

50′ Altajs Bayındır neļāva Kollijam gūt vārtus, atrodoties pretī.

51′ Miha Zajcs atspēlējās no tālienes un guva fantastiskus vārtus.

56′ Borini vārtus netrāpīja pa diagonāli seju.

57′ Irfana Cana un Emres vietā spēlē iesaistījās Arda un Rosi.

63′ Fenerbahce futbolisti sagaidīja sodu. Pēc VAR apskates tika nolemts turpināt.

71′ Arda Gilers ļoti spēcīgi sita, Žoau Pedro atvairīja bumbu no vārtsarga autas