Fantarium24 Fenerbahce Besiktas skatieties spēli tiešraidē Skatieties bezmaksas Fb Bjk spēli ar Bein Sport bez paroles saites

Skatieties Fanerbahce Besiktas spēli tiešraidē, skatieties Fb Bjk spēli tiešraidē, lai bez maksas saņemtu Bein Sport bezmaksas saiti

Spor Toto Superlīgas 27. nedēļā Fenerbahçe spēlē savā laukumā ar Beşiktaş. Fenerbahce Beşiktaş Bein Sport skatieties spēli tiešraidē bez koda, skatieties Selcuk Sports Bjk tiešraidi, skatieties Fb Bjk tiešraidi, skatieties Fenerbahce Bešiktas derbija tiešraidi, skatieties Fb Bjk tiešraidi justin TV, skatieties Fenerbahce Besiktas selcuk sport hd, skatieties Taraftarium24 Fb Besiktas tiešraidi , Jest pārraide Skatieties Fenerbahce Besiktas spēli tiešraidē. Viņi meklē, lai skatītos Fenerbahce Besiktas Netspor bez paroles kanālā Lig TV. Kad notiks Fenerbahce Besiktas spēle? Cikos ir Fenerbahce Besiktas un kurā kanālā tas tiks pārraidīts tiešraidē? Fenerbahce Bešiktaš spēles rezultāts...

Fenerbahce Besiktas Kralbozguncu skatīties tiešraidē

Spor Toto virslīgā turpinās uztraukums. "Fenerbahče" 27. nedēļas mačā uzņems "Beşiktaş". Uztraukums pirms milzu derbija ir pašā kulminācijā. Pirms spēles, kas tiks aizvadīta Ülker stadionā un kuru vadīs Halils Umuts Melers, tiek pārdomātas un izmeklētas detaļas. Mača pārraides laiks, tā kanāls un iespējamie 11 ir ziņkārīgi futbola līdzjutēju vidū un tiek meklēti meklētājprogrammās. Tātad, cikos ir Fenerbahce - Bešiktaš spēle? Kurā kanālā notiek FB BJK spēle?

Fenerbahce Besiktas skaties spēli Selcuk Spor tv

Fenerbahče vienā no mačiem, kas ietekmēs virslīgas čempionāta likteni, pirms Bešiktašas derbija šovakar treneris Horhe Hesuss sagatavoja taktisko plānu, kas iznīcinās viņa pretinieku. Jēzus, Kadıköygadā cīņā ievainotie Linkolns Henriks, Luans Peress, Džošua Kings, Mišijs Batšuajs un Džeidens Ostervolde. Kamēr Isa derbijā pili nodeva kapteinim Altajam, atšķirībā no iepriekšējiem lielajiem mačiem, šoreiz viņam paredzēts laukumā doties ar četru vīru aizsardzību. Tika ziņots, ka Ferdi labajā pusē, Szalai pa kreisi, Samets un Serdars Azizs pa vidu.

Fenerbahce Bešiktas tiešraidē vēro spēli Fantarium24

Jau ziņots, ka pieredzējušais treneris pametīs vidējo līniju ar Arao, Krespo un Zajcu un tiksies ar Irfanu Kanu labajā pusē, Djego Rosi un Enneru Valensiju pa kreisi. lāpstas Kadıköy Vēloties sākt zem spiediena ar savu līdzjutēju atbalstu, Jēzus plāno salauzt Bešiktaš pretestību ar priekšlaicīgu vārtu guvumu. Pieredzējušā trenera, kurš nevēlas apspēlēt pretinieku no aizmugures, mērķis ir uzbrukuma līnijā dot ieguldījumu Irfana, Rosi un Valensijas rezultātos.

Fenerbahce Besiktas Cikos mačs tiks translēts tiešraidē?

Fenerbahçe Beşiktaş derbijs, kas šovakar tiks aizvadīts Ülker stadionā un sāksies pulksten 20.30, tiešraidē tiks pārraidīts kanālā beIN Sports 1. Rezultātu tiešraides izsekošana un visa informācija par 90 minūtēm, ko vadīs Halils Umuts Melers.

Fenerbahce-Besiktas spēle iespējama 11

Fenerbahce Bešiktaš mačs

Fenerbahce: Altajs, Ferdi, Samets, Serdars Azizs, Szalai, Arao, Krespo, Zajks, Erfans Kans, Rosi, Valensija

Besiktas: Merts, Onurs, Talha, Kolijs, Masuaku, Gedsons, Salihs, Hadziahmetovičs, Gezals, Cenks, Abubakars

Skatieties Fenerbahce Besiktas spēli tiešraidē

Skatieties Fenerbahce Besiktas maču tiešraidē Džastina TV Link

Fenerbahce treneris Horhe Hesuss vēlas pielikt punktu lielajos mačos piedzīvotajai nelaimei Bešiktaš mačā. Šosezon virslīgā İsa viesos ar 2:0 zaudēja Trabzonspor un 3:0 Galatasaray pirmajā puslaikā smagajā mačā pret virslīgas melnbaltajiem, izraisot bezvārtu neizšķirtu.

Fenerbahce 1:0 Bešiktaš spēles tiešraides komentārs

1′ Valdīja spriedze starp Enneru Valensiju no Fenerbahče un Tajipu Talhu no Bešiktaş.

8′ Fenerbahčes labā Arda Gilers šo iespēju nespēja izmantot, un bumba, kas trāpīja Kolijam, nonāca stūrī.

10′ No spēles nācās izņemt Tajipu Talhu, kurš savainojumu guva Bešiktašā. Velintons nomainīja Tajipu Talhu.

13′ Savainojumu Fenerbahče guva Žoau Pedro, futbolists pēc ārstēšanas atgriezās laukumā.

Mača pirmajās 16 minūtēs tika pieļauti 16′ 10 pārkāpumi.

23′ Enners Valencia nespēj iesist soda laukumā. Pēc tam Arda Gilers izpildīja brīvsitienu no zemes tuvu vārtiem, iejaucoties Gedsonam.

27′ Enners Valencia dodas laukumā. Merts Gunoks neļāva "Fenerbahçe" uzbrucējam gūt vārtus tīklā.

28′ Velintonam tiek parādīta dzeltenā kartīte.

29′ Pieauga spriedze starp Vincentu Abubakaru un Fenerbahče. Pēc tam spriedze starp "Fenerbahce" spēlētājiem un Vincentu Aboubakaru vēl kādu laiku turpinājās. Samets Akaidins un Vincents Aboubakars saņem dzelteno kartīti.

Merts Hakans Jandašs no 36' Fenerbahçe komandas palika uz zemes, kad iejaucās Gedsons Fernandess. Merts Hakans Jandašs par saviem iebildumiem saņēma dzelteno kartīti un tika diskvalificēts.

38′ Fenerbahče izcīnīja XNUMX metru soda sitienu pēc tam, kad Arda Gilers nokrita zemē. VAR Alpers Ulusojs apstiprināja "Fenerbahče" sodu.

41′ Fenerbahce ar Ennera Valensijas soda sitienu izvirzījās vadībā.

Bein Sports Fenerbahce Besiktas skaties maču tiešraidē

Selcuk Sports Fenerbahce Besiktas skatīties tiešraidi skatīties spēli Exxen Spor Fb Bjk bez maksas skatīties selcukspor TV tiešraidē skatīties Fenerbahce Bjk spēli Justin tv Fenerbahce Bjk fanium24 twitter pieteikšanās Fb Bjk tv jest pārraide Fenerbahce Besiktas spēle Fb Bjk Kralbozktenbhds tiešraidē izbaudiet jestyay Fenerbahce Besiktas spēli skatīties spēli Netspor Fb Bjk tiešraidē skatīties spēli Fenerbahce Besiktas bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor skatīties TV tiešraidē