Tofašs mājās nepiedeva

Turcijas apdrošināšanas basketbola virslīgas 20. nedēļā TOFAŞ savā laukumā uzņēma Aliağa Petkimspor.

"Blue Greens" sāka Nilufer TOFAŞ sporta hallē aizvadīto maču ar Kasiju Vinstonu, Keilebu Homsliju, Dž.Dž.O'Braienu, Tevfiku Akdamaru un Ostinu Vailiju, un, lai gan viņi guva savus pirmos vārtus ar Dž.Dž.O'Braienu pret pretinieku ar 8:1. , viņi finišēja trešie.Minūtes beigās pretinieku komanda iegāja televīzijas taimautā ar 3:3 pārsvaru. Atgriežoties no taimauta, Keileba Homslija, Zeļko Sakiča un Ostina Vilija punkti 13. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 6 (6-11), savukārt pretinieku atgriešanās no taimauta un Ostina Vailija, Kasiusa Vinstona un Keileba Homslija gūtie grozi atnesa rezultātu. līdz 17-18. Dž.Dž.O'Braiena trīspunktnieks 20.minūtes beigās panāca 8:21, un viesu komanda pirmo periodu noslēdza ar 23:21.

Otro ceturtdaļu TOFAŞ Basketball Team sāka ar 6:0 ar Kaleba Homslija, Ege Demira un Zeļko Sakiča punktiem un ar Mustafa Kurtulduma trīspunktnieku pulksten 12.30 panāca neizšķirtu 30:30. Izvirzoties vadībā ar Özgür Cengiz grozu, Bursas komanda ar Kasiusa Vinstona, Zeļko Sakiča, Ostina Vailija un Dž.Dž.O'Braiena gūtajiem punktiem 17 minūšu laikā panāca 7 punktu starpību (41-34). Turpinot gūt vārtus ar Dž.Dž.O'Braienu un Kasiju Vinstonu, TOFAŞ iegāja ģērbtuvē ar 45:38 pārsvaru.

Mājinieki trešās ceturtdaļas sākumā ar Keileba Homslija un Zeļko Sakiča punktiem starpību palielināja līdz divciparu skaitlim (49-38).Pēc Keileba Homslija un Kasiusa Vinstona trīspunktniekiem mājinieki savā laukumā guva 66 punktus. Pēdējā ceturtdaļā ar Ostina Vilija, Zeļko Sakiča, Kasiusa Vinstona un Mustafa Kurtulduma punktiem viņš izvirzījās priekšā ar -54.

Ceturtā perioda sākumā Petkimspor ar Zorika, Džeremija Simmonsa un Stārka punktiem samazināja rezultāta starpību līdz 7 punktiem (67-60), savukārt TOFAŞ ar Zeļko Sakiča trīspunktnieku panāca 70:60 un papildināja pretinieka punktus. ar Cassius Winston, Austin Wiley un JJ O'Brien. Viņi atbildēja un iegāja pēdējās 2 minūtēs ar 81:70 pārsvaru. Atlikušajā daļā turpinot efektīvo aizsardzību, zili-zaļā komanda ar Ostina Vailija grozu uzvarēja ar 84:71.

Cassius Winston 18 punkti TOFAŞ pret Petkimspor; Ostins Vilijs 15 punkti; Pa 14 punktiem Kalebam Homeslijam un Zeļko Sakičam; Dž.Dž.O'Braiens guva 13 punktus. Savainojumus mačā guva Tolga Gesims un Markuss Denmons; Omārs Previts nespēlēja ārzemju kvotas dēļ.

TOFAŞ Basketball Team, kas ar šādu rezultātu guva 9. uzvaru, no 1. līdz 4. martam sacentīsies ar Fenerbahçe Beko Basketbola virslīgā pēc tam, kad līga tiks apturēta Turcijas kausa izcīņas un nacionālo spēļu dēļ. 6. martā viņi Basketbola Čempionu līgā spēlēs izbraukumā pret Cholet Basket.