Tofašs kļuva par Bursas derbija uzvarētāju basketbolā

Turcijas apdrošināšanas basketbola virslīgas 25. nedēļā valdīja Bursas derbija azarts.

Bursaspor bija rezultatīva TOFAŞ komanda TOFAŞ sporta hallē aizvadītā mača pirmajā periodā. 14-24.

Otrajā ceturtdaļā nespējot atrast savu ritmu, zaļi-baltajiem bija grūtības kontrolēt spēles gaitu. Viesu komanda uz ģērbtuvēm devās ar pārsvaru 39-51.

Mača trešajā ceturtdaļā Bursaspor ar līdzjutēju atbalstu atgriezās spēlē. Mājinieki samazināja rezultāta starpību un noslēdzošajā periodā iekļuva ar rezultātu 68:71.

Pēdējā ceturtdaļa aizritēja sīvā cīņā. Kad līdz ceturtdaļas beigām bija palikušas 5 minūtes un 33 sekundes, Bursaspor panāca rezultātu 80:80. Pēc savstarpējiem punktiem TOFAŞ uzvarēja Bursas derbijā ar 89:95.

Salons: TOFAŞ sporta zāle

Tiesneši: Fatihs Arslanoglu, Orhans Čağri Hekimoglu, Murats Ciners

Bursaspor informācijas investīcijas: Maikls Jangs 18, Ēriks Nīls, Ömers Utku Al 2, Deiviss Mišino 14, Semihs Erdens 8, Berks Kans Akins, Ahmets Kans Durans, Entonijs Brauns 25, Sarpers Deivids Mutafs 11, Mehmets Atalans, Metins Tīrens, Džonijs Hamiltons 11

Galvenais treneris: Serhans Kavuts

TOFAŞ: Özgür Cengiz, Cassius Winston 24, Tevfik Akdamar 3, Caleb Homesley 18, Batın Tuna, Tolga Geçim 7, Can Çevikel, Markus Denmon 12, Ege Demir, JJ Obrien 16, Austin Willley, Mustafa Kurtuldum 3

Galvenais treneris: Orhun Ene