Pēdējais otrais grozs atnesa uzvaru Basket Tarzāniem

Manisa Büyükşehir Belediyespor Club basketbola komanda Manisā uzņēma Onvo Büyükçekmece. Maču labi iesāka viesu komanda un pirmo periodu noslēdza ar 27:24.

Kamēr otrajā periodā norisinājās sīva cīņa, Eirks Olmazs panāca neizšķirtu ar 11 punktiem, neizlaižot nevienu metienu. Pirmais puslaiks beidzās ar Onvo Büyükçekmece vadībā ar 54:49.

Pota Tarzāns, kurš otro puslaiku sāka ar lielu piepūli uzbrukumā un aizsardzībā, rezultatīvi izpildīja Pako Krusu, Fatsu Raselu un Raienu Luteru. Manisa BBSK vadībā ar 75 punktiem ar rezultātu 60-15 sasniedza lielāko starpību mačā. Zaļi-baltā komanda spēja iekļūt pēdējā periodā ar rezultātu 75:68 pret Onvo Büyükçekmece, kas pēdējā epizodē izdarīja kritiskus sitienus.

Manisa BBSK, kas noslēdzošā perioda pēdējās minūtēs spēja izvirzīties vadībā, noķēra pretinieku, kurš ar atlēkušajām bumbām uzbrūkot guva otrās iespējas. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas 24 sekundes, Onvo Büyükçekmece ar Janniku Frenki trāpīja trīspunktnieku un izvirzījās vadībā ar 3:93. Elpu aizraujošajā mačā ar rezultātu 92:94 uzvarēja Pota Tarzāns, kurš mača pēdējā uzbrukumā trāpīja Pako Krusam.

Par mača vērtīgāko spēlētāju kļuva Pako Krūzs ar 28 punktiem, 5 rezultatīvām piespēlēm un 4 atlēkušajām bumbām. Fats Rasels bija vēl viens vārds, kas izcēlās ar 22 punktiem un 8 rezultatīvām piespēlēm. Raiens Luters guva double-double ar 14 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām. Eirks Olmazs kļuva par vēl vienu divciparu punktu skaitu komandā, gūstot 14 punktus, nekļūdoties. Maču ar 9 punktiem pabeidza Emanuels Terijs, 3 punktus guva Bariss Čagans Özkans, bet pa 2 punktiem bija Mustafa Baki Gērurs un Ege Arārs.