Tofaša, KarşıyakaSit savādāk

Turcijas apdrošināšanas basketbola virslīgas 28. nedēļas mačā TOFAŞ savā laukumā spēlēs ar Pınar. Karşıyaka nonāca aci pret aci. Zilie zaļie sāka Nilufer TOFAŞ sporta hallē aizvadīto maču ar Kasiju Vinstonu, Keilebu Homsliju, Tolgu Gesimu, Dž.Dž.O'Braienu un Ostinu Vailiju un guva pirmo grozu no Tolga Geçim. Bursas komanda, kas televīzijas pārtraukumā pulksten 5.20 bija vadībā ar 11:9 ar Ostina Vailija un Tolgas Gesima gūtajiem punktiem, pēc pārtraukuma atbildēja uz pretinieku punktiem ar Kasiju Vinstonu, Ege Demiru un Özguru Cengizu un pirmo periodu noslēdza ar 22:21.

Pinārs otrā perioda sākumā Karşıyaka Lai gan ar Erika Makkoluma trīspunktnieku izvirzījās vadībā ar 22:24, TOFAŞ Basketball Team ar Ege Demira un Keileba Houmslija punktiem atguva vadību 28:27. Zili-zaļā komanda, kurai šajā epizodē bija 13:0 sērija ar Ostina Vailija un Dž.Dž.O'Braiena groziem pēc Kasiusa Vinstona trīspunktnieka, 14.40 palielināja starpību līdz divciparu skaitlim (37-27), savukārt Kasijs Vinstons , Austin Wiley, Caleb Homesley Turpinot gūt vārtus ar Tolga Geçim un Tolga Geçim, TOFAŞ iekļuva ģērbtuvē vadībā ar 54:46 ar Dž.Dž.O'Braiena, Kasiusa Vinstona un Zeļko Sakiča groziem.

Trešās ceturtdaļas sākumā Bursas komanda ieguva 12 punktu pārsvaru (59:47), gūstot Kasiusa Vinstona un Keileba Homslija punktus, savukārt Ostina Vailija, Keileba Houmslija un Dž.Dž.O'Braiena gūtie grozi pacēla rezultātu līdz 25:68. 57. minūtē. TOFAŞ, kas atlikušajā ceturtdaļas daļā Izmiras pārstāvim neļāva samazināt starpību, ar Ostina Vailija, Mustafa Kurtulduma, Keileba Houmslija un Kasiusa Vinstona punktiem pēdējā ceturtdaļā iekļuva ar 82:73 pārsvaru.

Ceturto periodu Pinārs sāka ar Erika Makkoluma punktiem. Karşıyaka Vispirms viņi 31. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 5 (82-77), bet pēc tam 33. minūtē līdz 3 (84-81). TOFAŞ Basketball Team turpināja atbildēt uz pretinieka punktiem ar Kasiju Vinstonu, Tolgu Gesimu un Ostinu Vailiju pēc Tolga Gesima kritiskā trīspunktnieka, kad bija atlikuši 3.29, pretinieku komanda iegāja taimautā ar 97:89 un atgriezās no pārtraukuma ar Kasiju Vinstonu. punktus guva Tolga Geçim un Caleb Homesley Mājinieki turpināja atrast uzvaru un uzvarēja ar 111:91.

strūklaka Karşıyaka Kalebs Homeslijs kļuva par mača spēlētāju pret TOFAŞ ar 27 punktiem, 7 atlēkušajām bumbām, 5 rezultatīvām piespēlēm un 31 efektivitātes punktu; Rezultatīvākais ar 29 punktiem, 2 atlēkušajām bumbām un 3 rezultatīvām piespēlēm bija Kasijs Vinstons. Mačā, kurā Ostinam Vailijam "double-double" ar 20 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un 2 bloķētiem metieniem, Tolga Gesima palīdzēja ar 15 punktiem, 2 atlēkušajām bumbām un 6 rezultatīvām piespēlēm. Izlasē ārzemju kvotas dēļ netika iekļauti Markuss Denmons un Omārs Previts.

TOFAŞ Basketball Team, kas izcīnīja 11. uzvaru līgā, nākamo maču aizvadīs izbraukumā pret Bahčešehiras koledžu svētdien, 28. aprīlī. Mačs Ülker sporta un pasākumu hallē sāksies plkst.20.30. Pēc šī mača zilie zaļie trešdien, 27. maijā, viesosies Bodrumspor Çağdaş Bodrumspor 1. nedēļas pārcelšanās spēlē.