Mocekļa pamata buksuss kuģis liks armijām mīlēt jūru

sehit pamata pietauvots kuģis liks armijām mīlēt jūru
sehit pamata pietauvots kuģis liks armijām mīlēt jūru

Neskatoties uz to, ka Ordu ir krasts līdz jūrai, tas nevar gūt labumu no jūras katrā platformā. Mehmets Hilmi Gülers turpina īstenot projektus, kas padarīs pilsētu mieru ar jūru.


Šajā kontekstā Ordu metropoles pašvaldība, kas pieņēma svarīgus lēmumus, lai integrētu Ordu ar jūru, veic apkopes un remonta darbus, lai kuģi ar nosaukumu Şehit Temel Şimşir ienestu tūrismā. Metropolitēna pašvaldība, kas daudzviet ir rehabilitējusi kuģi, kurš pievērsies metāllūžņiem, sākot no motora līdz griestiem, no elektrības un beidzot ar mehānisko akcentu, arī atjauno iekšējo apdari, lai kuģi padarītu izmantojamāku.

BŪS ATRASTAS DAUDZ MĒRĶA VIETAS

Projekta ietvaros, kas dos lielu ieguldījumu jūras tūrismā un padarīs Ordu iedzīvotājus par jūru; Būs vietas, kas iedzīvotājiem patiks, piemēram, restorāns, kafejnīca, kāzu zāle, bērnu rotaļu laukums, dzīvās mūzikas zona. Kamēr notiek arī sanāksmes, uz kuģa ar 600 cilvēku ietilpību var organizēt arī ekskursijas.

“TĀ BŪS PARAUGA PILSĒTA AR ARMIJAS JŪRU”

Izsakot, ka projekti tika veikti, lai saskaņotu Ordu ar jūru, Ordu metropoles mērs Dr. Mehmets Hilmi Gülers sacīja: “Tā ir pilsēta, kas cilvēkiem pievērsīs uzmanību ar savu zaļo un zilo armiju. Tūrisms mums ir ļoti daudzveidīgs. Bet līdz šim Ordu baidījās izmantot jūru un nav spējis gūt labumu no jūras. Kā Ordu metropoles pašvaldība mēs īstenojam projektus, kas liks Ordu mieram ar savu jūru. Ordu, kas katrā ziņā ir paraugpilsēta ar darbiem, kurus šajā ziņā īstenosim, būs piemērs ar savu jūru. ”

"MŪSU PILSOŅI KUĢĀ SNIEGS VEIDAS

Atzīmējot, ka komandas veic drudžainu darbu pie īrēta kuģa, mērs Gīlers sacīja: “Mēs savā armijā, kas atrodas Melnās jūras piekrastē, neredzam lielu mobilitāti neatkarīgi no tā, vai ir ziema vai nav. Mēs vēlamies panākt mobilitāti jūrā un mūsu pilsoņus iesaistīt šajā mobilitātē. Šajā ziņā mēs no mūsu pašvaldības ceturtdienas īrējām kuģi ar nosaukumu Şehit Temel Şimşir. Uz šī kuģa mūsu komandas strādā drudžaini. Uz kuģa, kas tika nodots metāllūžņos, mūsu komandas veic tehnisko apkopi un remontu, ieskaitot iekšējo apdari. Šis kuģis, kas veidots ar dažādām koncepcijām, ietvers daudzas vietas no tā restorāna līdz kāzu zālei. Rakstiski, līdz ar ziemu mūsu pilsoņi varēs viegli izmantot šo kuģi. Kad darbs būs pabeigts, mūsu iedzīvotāji daudz laika pavadīs uz kuģa. ”

Šī slaidrāde prasa JavaScript.Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar